Projelerimiz


Yeni Türkiye’nin yükselen değeri, Esenyurt’un tam kalbinde, yaşamla iç içe, Esenyurt’ta oturup trafiğe hiç takılmadan iş yerinize ulaşmak hayal değil
 
Konum Esenyurt Tem - İstanbul
Toplam Arsa Alanı 3400m²
Ünite Sayısı 250 Adet konut 2 adet ticare alan
Konut Tipleri 1+1 2+1 3+1
Daire Büyüklükleri 73 - 210 m²
Proje Teslim Tarihi 2019 Haziran
 

Bey Residence


İstanbul’un lider semti Esenyurt’ta yaşanan bu değişime katkı sağlayan ve kentin vizyonuna uygun olarak yapılan BEY RESİDENCE sahiplerine ev rahatlığını yaşatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Kentin nabzının hemen yanınızda attığını duyacağınız hayallerinizin de ötesinde bir konforla karşılaşacağınız, duygu ve zekanın buluştuğu bir Residence. Modern ve şık tasarımlı dairelerimizi 1+1 2+1 3+1 ve teraslı daire seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Modüler tasarımlarla hayalini kurduğunuz eve sahip olmak elinizde.

Karşılama, Vale parking, Resepsion ve konsiyer servislerimiz ile iddialıyız. Evinizin kapısında alt kattaki markete çok çabuk ulaşabilir ve alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız oyun alanlarında oynarken siz fitness salonlarında sporunuzu yapabilir veya butik çarşıdan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yaşamınıza değer katan anlar için Bey Residence. Huzur ve dinginliğin tadını çıkartabileceğiniz yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.
Şehrin merkezindeki konumu ile öne çıkan Bey Residence E6 çevre yoluna sadece 2 dakikalık mesafededir. Trafik ve otopark sıkıntısı yaşamadan evinize ulaşabilirsiniz. Havaalanı, Otobüs terminali, sanayi bölgeleri, Üniversiteler çevresinde konumlanmıştır. Postane, bankamatik, okul, ibadethane gibi mekanlara yürüme mesafesindedir.

Dinlenme ve keyifli vakit geçirmek için özel olarak tasarlanan aktivite salonlarının yanında 16. katta havuzu ile de bölgenin tek Residence olma özelliğine sahiptir. 24 saat güvenlik kameraları ile takip edilmekte giriş ve çıkışlar yüksek güvenlikle kontrol altında tutulmaktadır. Genç ve yenilikçi Rezidansımız için sizleri ofislerimize davet ediyoruz.
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 1717